فرماندار ویژه شهرستان ری :قیام ۱۸ دی مقدمه پیروزی انقلاب اسلامی بود

به گزارش راگانیوز ،هدایت اله جمالی پور فرماندار ویژه شهرستان ری در این مراسم با بیان اینکه قیام ۱۸ دی مقدمه پیروزی انقلاب اسلامی بود، گفت: دشمنان از هر فرصتی برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی و براندازی انقلاب استفاده می کنند،
وی عنوان کرد: رفع معضلات و توجه به نیازها و خواسته های مردم در خنثی کردن توطئه های دشمنان بسیار مهم و تاثیرگذار است.
هدایت الله جمالی تصریح کرد: بعد از این حرکت انقلابی بود که نام مردم ری تجلی انقلابی و ولایتمداری را به یدک کشید.
وی افزود: ملت ایران همانطور که در دوران هشت سال دفاع مقدس با اتحاد و انسجام در برابر دشمنان ایستادند، امروز هم با یکدلی و مقاومت در برابر مشکلات ایستادگی کنند.
وی گفت: امروز دشمن تمام توان خود را برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به کار گرفته تا انقلاب را از بین ببرد.
وی با بیان اینکه دشمنان از هر فرصتی برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی و براندازی انقلاب استفاده می کنند، عنوان کرد: رفع معضلات و توجه به نیازها و خواسته های مردم در خنثی کردن توطئه های دشمنان بسیار مهم و تاثیرگذار است.

لینک کوتاه مطلب: https://raganews.ir/Kr0v4

مدیر مسئول

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن