خلاقیت بانوان هنرمند منطقه ۲۰ ارتقاء می یابد/ اعطای گواهی معتبر به هنرجویان “جشنواره خلاقیت”

به گزارش راگانیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰ حجت الاسلام معبودی با بیان این مطلب گفت: مجموعه کارگاه های آموزشی جشنواره خلاقیت های هنری زنان در قالب ۴ رشته هنری آغاز شده است و تمامی خدمات آموزشی رایگان به بانوان علاقه مند ارائه می شود.

معبودی با اشاره به اینکه پیش از این نیز کارگاه های آموزش رشته های هنری برای شهروندان برگزار می شده است، افزود: آموزش های مدنظر در طرح جشنواره خلاقیت به صورت هدفمند ارائه می شود و در نهایت اثرات هنری آموزش پذیران در نمایشگاه های هنری که امکان فروش خواهند داشت، ارائه می شود.

وی تمامی خدمات آموزشی و فرهنگی ارائه شده در طرح جشنواره خلاقیت هنری زنان را رایگان برشمرد و گفت: هنرجویان بعد از اتمام دوره آموزشی گواهی شرکت در دوره از موسسه های معتبر آموزشی دریافت می کنند و با کسب امتیاز حمایت از هنرجویان، امکان شرکت در برنامه های آموزشی و نمایشگاه های مراکز تخصصی بانوان و فضاهای فرهنگی را خواهند داشت.

معاون اموراجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۲۰ شهروند خلاق را مهمترین المان شهر خلاق برشمرد و گفت: معیارهای خلاقیت در شهرها و منطقه ها، رشد اقتصادی را باعث می شود و با توجه به رویکرد مدیریت شهری منطقه ۲۰ مبنی بر ری شهر ایرانی اسلامی پیشرو، طرح های موثر در بهبود وضعیت اقتصادی در دستور کار قرار دارد.

بر اساس این گزارش دوره های چرم دست دوز، ساخت زیور آلات، طراحی و دوخت تخصصی چادر، کار با کاشی شکسته از عناوین دوره های آموزشی جشنواره خلاقیت هنری زنان است که در سراهای محله سرتخت، شهید غیوری و مجموعه شهربانو در حال برگزاری است.

لینک کوتاه مطلب: https://raganews.ir/hvp81
برچسب ها

مدیر مسئول

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن