June 18,2019 | ۱۳۹۸/۰۳/۲۸
سرخط اخبار
تبلیغات

اختتامیه کلاس‌های مربیگری مدرک c در قمصر برگزار شد

اختتامیه کلاس‌های مربیگری مدرک c در قمصر برگزار شد

  به گزارش  راگانیوز ؛ مراسم اختتامیه کلاس‌های مربیگری مدرک c آسیا دراداره ورزش و جوانان شهرستان ری با حضور دهیار و اعضای شورای اسلامی قمصر ، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری ، رئیس هیئت فوتبال شهرستان  ، مسئولین فرهنگی و ورزشی شهرداری منطقه ۲۰ و دیگر مسئولین ورزش و تعدادی از پیشکسوتان […]

 

به گزارش  راگانیوز ؛ مراسم اختتامیه کلاس‌های مربیگری مدرک c آسیا دراداره ورزش و جوانان شهرستان ری با حضور دهیار و اعضای شورای اسلامی قمصر ، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری ، رئیس هیئت فوتبال شهرستان  ، مسئولین فرهنگی و ورزشی شهرداری منطقه ۲۰ و دیگر مسئولین ورزش و تعدادی از پیشکسوتان فوتبال شهرستان ری ، با اهدای مدارک به فارغ التحصیلان برگزار شد.

در این مراسم ۲۶ مربی حاضر در این دوره از کلاس‌های مربیگری پس از طی کردن آموزش های لازم در سالن چند منظوره ورزشی و زمین چمن فوتبال روستای قمصر، مدارک خود را دریافت کردند.

این دوره از کلاس‌های مربیگری اولین دوره کلاس‌های مربیگری بود که در یک سال اخیر در شهرستان ری و به میزبانی دهیاری و شورای اسلامی قمصر برگزار شد.

در پایان مراسم هدایایی نیز از سوی هئیت فوتبال شهرستان ری به دستندرکاران که زحمات برگزاری این مراسم را کشیده بودند اهدا گردید.