به گزارش راگانیوز  حسین نصرالله با اعلام این خبر، اظهار داشت: پیکر شهید مدافع حرم سعید انصاری که در دی ماه سال ۹۴ در سوریه به شهادت رسیده بود پس از سه سال به کشور بازگشت.

وی ادامه داد: مراسم وداع با پیکر این شهید عصر امروز با حضور خانواده، دوستان و بستگان شهید در معراج الشهدای تهران برگزار شد.

رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ری با گرامیداشت یاد این شهید، اعلام کرد: مراسم تشییع پیکر پاک شهید مدافع حرم سعید انصاری پنج‌شنبه ۱۶ اسفندماه از ساعت ۹ و نیم صبح از مقابل آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) واقع در سه راه ورامین شهرری به سمت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) برگزار خواهد شد.

نصرالله یادآور شد: پیکر این شهید سرافراز و دلاور پس از مراسم تشییع و وداع باشکوه مردم شهرری و اقامه نماز در آستان حضرت عبدالعظیم(ع) در قطعه ۵۰ شهدای مدافع حرم بهشت زهرا(س) آرام خواهد گرفت.

به گزارش فارس، سعید انصاری متولد چهارم دی‌ماه سال ۱۳۴۹ در تهران بود که داوطلبانه برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) عازم سوریه شد. در منطقه خان‌طومان شهر حلب توسط نیرو‌های تکفیری در دی‌ماه سال ۹۴ به شهادت رسید.

پیکر شهید انصاری به دلیل کمین نیرو‌های دشمن در نزدیکی آن‌ها بازگردانده نشد و در منطقه ماند تا این‌که پس از مدت‌ها انتظار کشف و به کشور بازگشت.