به گزارش راگانیوز ؛ در نرخ‌نامه انواع میوه، قیمت هر کیلوگرم انار ۶,۷۰۰ تومان و بِه ۹,۵۰۰ تومان اعلام شده، در حالی که قیمت هر کیلوگرم آناناس جنگلی ۱۰ هزار تومان و آناناس طلایی ۱۴,۵۰۰ تومان تعیین شده، ضمن اینکه انواع پرتقال در میادین میوه و تره بار از ۳,۵۰۰ تومان تا ۶,۳۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

براساس این گزارش، قیمت هر کیلوگرم تمبر هندی ۱۹۵۰۰ تومان، توت فرنگی ۱۲,۹۰۰ تومان و چاغاله بادام ۱۹ هزار تومان اعلام شده، در صورتی که در میادین میوه و تره بار، انواع خیار از ۴,۵۰۰ تومان تا ۵,۹۰۰ تومان و انواع سیب از ۴,۵۰۰ تومان تا ۷,۳۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

این گزارش می‌افزاید، قیمت هر کیلوگرم طالبی و ملون ۴,۵۰۰ تومان و هندوانه ۳,۷۰۰ تومان اعلام شده، در حالی که قیمت هر کیلوگرم کیوی ۷,۳۰۰ تومان و کیوی دوقلو ۳,۲۰۰ تومان تعیین گردیده، ضمن اینکه در میادین میوه و تره بار هر کیلوگرم دارابی ۲,۵۰۰ تومان و هر کیلوگرم گریپ فروت توسُرخ ۳,۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

در این نرخنامه قیمت هر کیلوگرم لیمو ترش سنگی ۵,۲۰۰ تومان و لیمو شیرین ۴,۹۰۰ تومان اعلام شده، در صورتی که هر کیلوگرم نارنج ۲,۳۰۰ تومان و هر کیلوگرم موز ۱۰,۸۰۰ تومان تعیین گردیده، ضمن اینکه انواع نارنگی در میادین میوه و تره بار از ۶ هزار تومان تا ۷,۲۰۰ تومان به فروش می‌رسد.