به گزارش راگانیوز به نقل از روابط عمومی سپاه ناحیه حضرت روح‌الله (ره)، سرهنگ اصغر آرزومندی اظهار داشت: بعد از وقوع سیل در استان گلستان از همان لحظات نخست با کمک مردم و بسیجیان، ۶ دستگاه کامیون حاوی مواد غذایی و پوشاک هر یک به ارزش تقریبی ۳۰۰ میلیون ریال به مناطق سیل ‌زده منطقه آق‌قلا ارسال شد.
وی ادامه داد: علاوه بر این ۶ دستگاه کامیون اقلام موردنیاز شامل آب‌معدنی، انواع کنسرو، نان، حلواشکری و سایر مایحتاج ضروری به منطقه سیل زده پلدختر در استان لرستان ارسال شد.
آرزومندی افزود: هم اکنون ۱۲۰ پاسدار و بسیجی در قالب پنج گروه جهادی در مناطق سیل ‌زده حضور دارند و به خدمت ‌رسانی می کنند.
وی با بیان اینکه نیروهای سپاهی و بسیجی تا بازگشت شرایط عادی زندگی در مناطق سیل ‌زده حضور دارند، افزود: برای تسریع در روند خدمات ‌رسانی به مردم سیل ‌زده چند دستگاه ماشین‌آلات سنگین از قبیل کامیون، لودر، بابکت، کمپرسور و سایر ادوات مکانیکی به این مناطق ارسال شد.
آرزومندی با تأکید بر لزوم کمک‌های نقدی و موردتوجه قرار دادن موضوع بازسازی مناطق سیل‌زده گفت: مرحله مهم موضوع بازسازی مناطق آسیب‌دیده سیل در استان‌های مازندران، لرستان و خوزستان است که باید با کمک مردم و مسئولان با سرعت هر چه تمام پس از پشت سر گذاشتن این روزهای سخت انجام شود.