به گزارش راگانیوز ؛ حجت‌الاسلام مرتضی صادقی مدیر اداره اوقاف و امور خیریه شهرری با اشاره به توصیه مقام معظم رهبری مبنی بر برپایی سفرهای افطاری ساده در ایام ماه مبارک رمضان اظهار کرد: برهمین اساس برنامه‌های لازم صورت گرفت و این کار را با استفاده از کمک‌های مردم و همچنین نیت واقفین خیراندیش به‌منظور عمل به اجرای این توصیه دینی در دستور کار خود قرار داده‌ایم.

وی افزود: ‌این سفره افطاری ساده شامل نان، پنیر، خرما و چای است که پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشا در برخی از آستان‌های مقدس امامزادگان شهرری برپا می‌شود.

مدیر اداره اوقاف و امور خیریه شهرری تصریح کرد:‌ این سفره افطاری در امامزاده ابوالحسن (ع)، امامزاده ابراهیم (ع)، بقعه شیخ صدوق، امامزاده عبدالله (ع)، بقعه جوانمرد قصاب، امامزاده سید ابراهیم و سید اسماعیل کهریزک (ع)، امامزاده شعیب (ع) فیروزآباد و امامزاده ابراهیم (ع) صالح‌آباد برقرار است.

صادقی تأکید کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته و علاقه‌مندی مردم ‌هر شب از ساعت ۲۲ تا ۲۳ از شبکه قرآن و معارف سیما ویژه‌برنامه «عطر رمضان» به‌صورت زنده پخش می‌شود، البته سال گذشته هم‌چنین برنامه‌ای یک ماه میهمان مردم در ماه رمضان بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: یکی دیگر از ویژه‌برنامه‌های ماه رمضان در شهرری مربوط به برگزاری جشن رمضان در امامزاده بی‌بی‌ زبیده (ع) است که هر شب برگزار می‌شود.

فارس