به گزارش راگانیوز ؛ هدایت الله جمالی پور روز سه شنبه در جلسه ستاد سی امین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) شهرستان ری اظهار داشت: ۱۶ هزار زائر از این شهرستان در مراسم ارتحال امام راحل شرکت می کنند.
وی تصریح کرد: اتوبوس‌های اعزام زائران شرکت کننده در مراسم تهیه شده و وظایف همه دستگاه ها در راستای هماهنگی و پشتیبانی شرکت کنندگان در مراسم ارتحال امام راحل وهمچنین لیالی قدر مشخص شده است.
جمالی پور با بیان اینکه اقدامات لازم در ایجاد تسهیلات و امکانات برای زائران شرکت کننده در مراسم لیالی قدر و ارتحال امام خمینی (ره) انجام شده است، یادآور شد: در حدود ۱۰ هزار پرس غذا برای زائران در مراسم ارتحال امام (ره) و لیالی قدر تدارک دیده شده است.
وی به برنامه های شب قدر نیز اشاره کرد و گفت: اتوبوسرانی و مترو در شب قدر به زائران خدمات رسانی می کنند و ساعات ارائه خدمات قبل از فرارسیدن این شب ها به مردم اعلام خواهد شد.
جمالی پورافزود: محدودیت ترافیکی اطراف حرم عبدالعظیم (ع) امکان پارک تمامی خودروها را ناممکن می کند و زائران برای شرکت در مراسم لیالی قدر کمتر از خودروهای شخصی استفاده کنند.
وی گفت: چهار پارکینگ برای خودروهای زائران حرم عبدالعظیم (ع) برای شرکت در مراسم لیالی قدر پیش بینی شده تا زائران از این پارکینگ ها استفاده کنند.

ایرنا