بی تدبیری در دولت تدبیر و امید /تبعیض و بدسلیقگی قلب خبرنگاران ری را به درد آورد

به گزارش راگانیوز به نقل از جام ری -با توجه به اینکه شهرستان ری از دیر باز مورد توجه و همچنین مهد فرهنگ و تمدن بوده است، ولی همیشه در سایه بی عدالتی قرار گرفته است و متاسفانه این رفتارها تمامی ندارد و از هرسویی و هر طریقی این نا عدالتی ها دامن گیر مردم ری می باشد.
حدود دو سال از عمر دولت تدبیر و امید می گذرد و مسوولان ری در هر لحظه از زمان که نیاز به حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران داشته اند ، خبرنگاران با تمام وجود در مسیر اطلاع رسانی حاضر بوده اند.
خبرنگارانی که با عشق و سوگند به قلم در این مسیر سخت و دشورا ،بی هیچ توقعی به وظیفه خطیر خود در خصوص آگاهی بخشی پرداخته اند.
ولی متاسفانه مزد زحمات دو ساله و چندین ساله این قشر خدوم در سفر ریاست محترم جمهوری به “ری” قبله تهران با بد سلیقگی و تبعیض و ترس از این نهاد و آن نهاد داده شد.
جای بسی تامل است که آیا مسوولان ری اصحاب رسانه را که در شعار ارباب جراید و یکی از ارکان قانون اساسی می دانند در کجای این سفر دیدن…؟؟؟!!!
و نیز در دیدار و نشست نخبگان با رئیس جمهور جایگاه رفیع رسانه کجا بود؟؟؟
و چرا با سلیقه عمل کردن؟؟؟؟؟ این پرسش ها و صد ها پرسش دیگر به نحوی در ذهنم جا گرفته که دیگر قادر به نوشتن هم نیستم…
از این رو به جد خواستار رسیدگی و پاسخ صریح و شفاف مسوولان ری به این اتفاق ناگوار و زشت که متاسفانه در تاریخ سفر رئیس جمهوری ایران دکتر حسن روحانی به “ری” قبله تهران رقم خورد، هستم.
رضا فغانی
نماینده ارباب جراید در شورای فرهنگ عمومی شهرستان ری
سرپرست روزنامه های جام جم و ایران در جنوب استان تهران

برچسب ها

خبرنگار راگانیوز

پایگاه خبری راگانیوز در 17 مرداد سال 1390 همزمان با روز خبرنگار با توجه به کمبود فضای اطلاع رسانی مناسب اختصاصی شهرستان ری بر بستر اینترنت به عنوان اولین پایگاه خبری این شهرستان راه اندازی شد و تاکنون بدون وابستگی به جریان های موجود در کشور سعی نموده است رسالت اطلاع رسانی خوش را حفظ سازد و در این راه بزرگترین سرمایه ما تا به امروزشما مخاطب ارجمند هستید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن