به گزارش خبرنگار باشگاه شبانه باشگاه خبرنگاران جوان ،امنیت کاربری از مسائل مهم شرکت های موبایل ساز از جمله سامسونگ می باشد. این شرکت مشخصه هایی مانند Knox و اسکنر اثرانگشت را در گوشی های پیشرفته خود افزوده است، حتی مشخصه اول با استقبال گوگل مواجه شده، چنانکه ان را در اندروید۵ بکار گرفت.
ارزانترین اسمارت فون + تصاویر
طبق گزارش های جدید سامسونگ تصمیم گرفته تا گوشی های ارزان قیمت خود را به اسکنر اثرانگشت و سرویس Samsung Pay مجهز نماید. گرچه هنوز اطلاعاتی از زمان فروش این دستگاهها منتشر نشده، اما انتظار می رود که اوایل سال اینده این اتفاق رخ دهد.
دلیل اصلی عدم استفاده از اسکنر اثرانگشت در گوشی های رده پایین، قیمت این اسکنرها می باشد، اما با توجه به گسترش استفاده از این ماژول ها و تولید انبوه انها قیمت ها نسبت به قبل کمتر خواهد شد. شرکت هایی مانند هواوی و Coolpad مدتی است که اسمارت فون های مجهز به اسکنر اثرانگشت با قیمت مناسب خود را وارد بازار کرده اند. مثلا می بایست به گوشی ۱۳۵ دلاری Coolpad Note 3 اشاره کنیم که چند ماه پیش در هند عرضه شده بود.
ارزانترین اسمارت فون + تصاویر
سامسونگ تمام تلاش خود را برای بهبود وضعیتش در بازار میان رده و پایین رده خواهد کرد، از جمله تلاش های این شرکت افزودن مشخصه های گوشی های پیشرفته در محصولات ضعیف تر خود است.
سامسونگ با توجه به عملکرد موفق سری میان ‌رده گلکسی‌ های خود در ۱۴ بازار از ۱۵ بازار نوظهور در دنیای گوشی های اندرویدی از جمله مصر، هند، اندونزی و ترکیه رتبه‌ اول را در اختیار دارد. این شرکت سهم بیش از ۴۰ درصدی در کشورهایی مثل مصر، پرتغال، رومانی، هلند و ترکیه دارد.
انتهای پیام/