ویژه های مجلهگوناگون

اطلاعیه «حضور خونین» جعلی است+عکس

به گزارش گروه فضای مجازی مجله راگا به نقل از فارس، به منظور جلوگیری از گسترش شایعات مجازی در شبکه‌های اجتماعی، مهم‌ترین و جدیدترین شایعه منتشر شده در فضای مجازی که توسط کاربران شبکه‌های اجتماعی نقل می‌شود را در بسته خبری «از شایعه تا واقعیت» بررسی می‌کند.

بر همین اساس، اخیرا تصویری از یک اطلاعیه در شبکه‌های اجتماعی به صورت گسترده منتشر شده است که از مردم می‌خواهد «حضور خونین» مقابل ورزشگاه آزادی داشته‌ باشند.

نشر گسترده این اطلاعیه در روزهای اخیر، دستمایه جنجال سازی برخی رسانه‌های اصلاح‌طلب و ضدانقلاب برای تخریب امت حزب‌الله شده است؛ در حالی که صحت و سقم این اطلاعیه و ماهیت منتشرکنندگان آن اصلا مشخص نیست و هیچ جریان و گروه خاصی مسئولیت انتشار این اطلاعیه «عجیب» را بر عهده نگرفته است.

البته با مرور کوتاه بر جمله‌بندی و واژه‌های اغراق شده این اطلاعیه، جعلی بودن آن محرز می‌شود.

به نظر می‌رسد قوه قضائیه و نهادهای امنیتی و اطلاعاتی باید با منتشرکنندگان این گونه اطلاعیه‌های مشکوک برخورد جدی کنند تا مشخص شود چه کسانی درصدد تشویش اذهان عمومی در فضای مجازی هستند.

/انتهای پیام/

خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن