خودرو

امن ترین خودروهای کوچک + ارزان ترین خودروهای خارجی

خودرو هوندا سیویک مدل ۲۰۱۸

این ماشین از اداره ملی ترافیک بزرگراه‌های ایالات امریکا امتیاز ۱۰ از ۱۰ را برای امنیت کسب کرده اسـت و با یکی از امن‌ترین خودرو هـای بازار طرف هستیم کـه نظارت آن در جاده بسیار آسان اسـت. بـه لحاظ هندلینگ نیز کمتر خودرویی بـه پای هوندا سیویک می رسد. امکانات داخلی این اتومبیل نیز آسان‌ترین شرایط را برای راننده و سرنشینان فراهم می کند.

هوندا خودروی سیویک را در مدل‌های سدان، کوپه و هاچ‌بک معرفی کرده تا پاسخ جامعی بـه طرفداران این ماشین داده باشد. ویژگی‌هایی مانند حفظ ماشین در مسیر و قابلیت بازرسی انطباقی بـه همراه ترمز اضطراری را میتوان از امکاناتی دانست کـه راننده بـه لطف آن‌ها می تواند سفر بی‌خطری را در پیش‌رو بگیرد.

 

خودرو هیوندای آیونیک مدل ۲۰۱۸

هیوندای آیونیک نیز درکنار هوندا سیویک در فهرست امن‌ترین خودرو هـای کوچک دنیا از نگاه اداره ملی ترافیک بزرگراه‌های ایالات امریکا قرار دارد و امتیاز ۱۰ از ۱۰ را ازآن خود کرده اسـت. این اتومبیل درکنار امنیت بسیار بالا، مصرف کمی دارد و قابلیت‌ های هوشمندی برای پرهیز از تصادف‌ دراین ماشین تعبیه شده اسـت .

امن ترین خودروهای کوچک + ارزان ترین خودروهای خارجی

ترمز خودکار اضطراری، تشخیص هوشمند عابر پیاده و مقاومت بالای بدنه این ماشین باعث شده تا هیوندای آیونیک بـه خودروی مورد علاقه خانواده‌هایی تبدیل شود کـه اولویت اول آن‌ها از خرید ماشین، امنیت آن اسـت.

 

خودرو سوبارو دبلیو آر ایکس

سوبارو بـه خوبی توانسته پیشرانه نیرومند این ماشین را مهار کند تا سوبارو دبلیو آر ایکس هندلینگ بسیار خوبی در جاده‌ داشته باشد. نیروی این پیشرانه بـه چهار چرخ ماشین منتقل میشود و بعنوان یک سدان کامپکت توانسته امتیاز ۱۰ از ۱۰ رابه لحاظ امنیت ازآن خود کند.

امن ترین خودروهای کوچک + ارزان ترین خودروهای خارجی

جالب اسـت بدانید سوبارو دبلیو آر ایکس از شش آزمایش برای تصادف این ماشین سربلند بیرون آمده اسـت و سیستم EyeSight کـه پکیج کاملی از ویژگی‌های هوشمند برای افزایش امنیت اتومبیل اسـت را دراین محصول شاهد هستیم. سیستم مسیریاب هوشمند، تشخیص نقاط کور و پیشگیری از تصادفات را میتوان از موارد دیگری نام برد کـه امنیت سوبار و دبلیو آر ایکس را تضمین میکند.

 

خودرو سوبارو امپرزا مدل ۲۰۱۸

این خودروی سوبارو درکنار زیبایی، حرف‌های زیادی در قسمت امنیت برای گفتن دارد و نیروی محرکه موتور رابه چهار چرخ ماشین انتقال می دهد. سوبارو امپرزا خودروی بسیار جاداری اسـت کـه این مورد نیز آن رابه انتخابی خوب برای خانواده‌های پرجمعیت تبدیل می کند.

امن ترین خودروهای کوچک + ارزان ترین خودروهای خارجی

سوبارو امپرزا امتیاز ۱۰ از ۱۰ را برای امنیت دریافت کرده ودر دو مدل هاچ‌بک و سدان عرضه شده اسـت. ممکن اسـت در سوبارو امپرزا شاهد حضور جدید ترین فناوری‌های روز دنیا برای پیشگیری از تصادف‌ها نباشیم اما هندلینگ بالای این ماشین باعث می شود راننده بـه اسانی در مقابل تصادف عکس‌ العمل نشان دهد.

 

خودرو کیا سول مدل ۲۰۱۸

این ماشین امتیاز ۹.۸ از ۱۰ را کسب کرده ودر شش تصادف آزمایشی توانسته از پنج‌تای آن‌ها سربلند بیرون بیاید. کیا برای خودروی سول مدل ۲۰۱۸ امکانات پیشرفته پیشگیری از تصادف را نیز درنظر گرفته اسـت. این اتومبیل بـه لحاظ قیمت نیز در بین محصولات هم رده خود قیمت مناسبی دارد.

امن ترین خودروهای کوچک + ارزان ترین خودروهای خارجی

مدل هاچ‌بک سول بـه داشتن صندوق عقبی بزرگ و جادار مشهور اسـت. تمامی این موارد دست بـه دست هم داده تا کیا سول یکی از گزینه‌های مناسب برای افرادی باشد کـه بـه دنبال خودرویی امن می گردند.

 

خودرو هوندا فیت مدل ۲۰۱۸

اگر ظاهر هوندا فیت چشم شـما را گرفته پیشنهاد می کنیم بـه دنبال مدل هاچ‌بک این ماشین باشید چرا کـه داخل این اتومبیل فضای بسیار خوب و جاداری را شاهد هستیم و گزینه خوبی برای خانواده‌های پرجمعیت اسـت.

امن ترین خودروهای کوچک + ارزان ترین خودروهای خارجی

هوندا فیت امتیاز ۹.۸ از ۱۰ رابه لحاظ امنیت کسب کرده اسـت و خریداران در حین سفارش می توانند قابلیت‌های پیشرفته پیش گیری از تصادف رابه این ماشین اضافه کنند.

 

خودرو تویوتا یاریس iA مدل ۲۰۱۸

این ماشین دارای امکانات بسیار آسان و شیک در قسمت داخل اسـت و برای خریدارانی کـه بـه دنبال اسانی و امنیت هستند گزینه مناسبی بنظر میرسد.

امن ترین خودروهای کوچک + ارزان ترین خودروهای خارجی

تویوتا یاریس iA مصرف بسیار پایینی در بین محصولات همرده دارد و تمامی مدل‌های این اتومبیل بـه قابلیت‌هایی نظیر پیشگیری از تصادف در سرعت‌ کم و ترمز خودکار اضطراری مجهز هستند.

 

خودرو مزدا ۳ مدل ۲۰۱۸

این خوردوی پرطرفدار در بیشتر فهرست‌هایی کـه امنیت ماشین را بررسی میکنند بـه چشم میخورد و امتیاز ۹.۸ از ۱۰ رابه لحاظ امنیت ازآن خود کرده اسـت. مزدا ۳ کـه طرفداران زیادی در ایران دارد از هندلینگ بسیار خوبی بهره میبرد و تجهیزات داخل آن بی شک نظر شـما را خواهد گرفت.

امن ترین خودروهای کوچک + ارزان ترین خودروهای خارجی

مدل ۲۰۱۸ این ماشین بـه امکانات پیشرفته‌ای مجهز اسـت کـه جلوی تصادف اتومبیل را می گیرد و صندوق عقب کوچک این اتومبیل را میتوان بعنوان تنها نقطه ضعف آن بـه حساب آورد. خوشبختانه مزدا ۳ در مدل هاچ‌بک نیز عرضه شده اسـت کـه صندوق عقب جادارتری دارد.

 

خودرو تویوتا پریوس پرایم مدل ۲۰۱۸

مدل‌های تویوتا پریوس بـه اندازه‌‌ای برای مصرف کم سوخت مشهور هستند کـه کمتر بـه امنیت این خودروها توجه میشود اما جالب اسـت بدانید تویوتا پریوس پرایم نه تنها‌ خودروی بسیار کم‌مصرفی اسـت بلکه یکی از امن‌ترین خودرو هـای بازار شناخته می شود.

امن ترین خودروهای کوچک + ارزان ترین خودروهای خارجی

در بین شش تصادف آزمایشی توانسته از پنج‌تای آن‌ها سربلند بیرون بیاید. تویوتا پریوس پرایم امتیاز ۹.۶ از ۱۰ رابه لحاظ امنیت کسب کرده و ظاهر جدید و امروزی این ماشین آن رابه گزینه‌ای مناسب برای مشتریان مشکل‌پسند تبدیل کرده اسـت.

 


 

ارزان‌ ترین خودرو‌های باکیفیت خارجی

خودرو هـای خارجی ارزان توسط شرکت‌های خودروساز مختلفی تولید میشود کـه بعضی از آن ها بی‌کیفیت‌ترین تولیدات دنیا هستند و برخی دیگر بـه مراتب از تعداد زیادی از خودرو هـای کشور مـا بهتر و باکیفیت‌تر هستند. خودرو هـای خارجی ارزان توسط شرکت‌های خودروساز مختلفی تولید میشود کـه بعضی از انها بی‌کیفیت‌ترین تولیدات دنیا هستند و برخی دیگر بـه مراتب از تعداد زیادی از خودرو هـای کشور مـا بهتر و باکیفیت‌تر هستند.

 

خودروی تاتانانو / سازنده: تاتاموتورز / قیمت: ۳۰۵۶ دلار

ارزان‌ترین مورد در بین خودرو هـای خارجی محصولی از کشور هند اسـت کـه چندی پیش خبر کاهش درخواست شدید آن دراین کشور در چرخان منتشر شد. این اتومبیل کـه روزگاری رویای ماشین‌دار شدن تعداد زیادی از مردم فقیر هند را جامه عمل پوشانید حالا در انتظار توقف خط تولید اسـت کـه درسال آینده اتفاق می‌افتد.

امن ترین خودروهای کوچک + ارزان ترین خودروهای خارجی

ولی هنوز بدلیل قیمت بی‌نظیری کـه دارد بعنوان ارزان‌ترین ماشین در دنیا شناخته میشود. البته ناگفته نماند همین اتومبیل درصورت ورود بـه کشورمان چیزی درحدود ۳۵ میلیون تومان فروخته خواهد شد «البته قرار نیست این اتفاق رخ دهد!»

 

ماروتی ۸۰۰ / سازنده: سوزوکی / قیمت: ۴۹۹۴ دلار

دومین ماشین دراین فهرست مربوط بـه یک سازنده معتبر و شناخته شده اسـت کـه از سال ۱۹۸۳ تا ۲۰۱۴ در حال تولید بوده ودر کشور هند فروخته می ‌شد. اصولا کشور هند بدلیل شرایط اقتصادی خاصی کـه دارد میزبان خوبی برای خودرو هـای ارزان قیمت محسوب میشود.

امن ترین خودروهای کوچک + ارزان ترین خودروهای خارجی

لقب پرفروش‌ترین ماشین در پاکستان و فروش حدود ۳ میلیون نسخه‌ای ازآن در هندوستان نشان از جذابیت این اتومبیل برای هندی‌ها دارد.

 

جیلی ام‌ آر / سازنده: چری / قیمت: ۵۵۰۰ دلار

امن ترین خودروهای کوچک + ارزان ترین خودروهای خارجی

شاید حضور نام چری دراین فهرست و آن هم در سومین ردیف کمی عجیب باشد ولی این خودروساز چینی نیز توانسته با عرضه خودروی ارزان‌قیمت بـه یکی از ارزان سازهای هند و کشور هـای شرق آسیا تبدیل شود. این اتومبیل با پیشرانه ۱.۳ لیتری و ۴ سیلندر بودن توانسته چیزی درحدود ۲۰۰ هزار دستگاه فروش داشته باشد.

 

چری A1 / سازنده: چری / قیمت: ۷۳۴۰ دلار

امن ترین خودروهای کوچک + ارزان ترین خودروهای خارجی

باز هم نام چری و با قیمتی درحدود ۲۰۰۰ دلار بالاتر از خودروی قبلی کـه با همان پیشرانه عرضه شد ولی بنظر می رسد بدلیل عدم موفقیت در بازار نتوانست نظر مردم را جلب کند و بهمین دلیل اطلاعات خاصی ازآن در دست نداریم.

 

هیوندای i10 / سازنده: هیوندای / قیمت: ۹۰۹۶ دلار

پس از نام سوزوکی بـه دومین خودروساز معتبر دراین فهرست می رسیم کـه با هیوندای آی۱۰ توانست در کشور هند غوغایی بپا کند و با قیمتی کمتر از ۱۰ هزار دلار یک خودروی باکیفیت را عرضه نماید.

امن ترین خودروهای کوچک + ارزان ترین خودروهای خارجی

پیشرانه ۱.۲ لیتری و اندازه کوچک آن باعث شده تا بـه یکی از انتخاب‌های منطقی برای قشر متوسط کشور هـای مختلف تبدیل شود.

 

فیات پالیو / سازنده: فیات / قیمت: ۹۲۴۲ دلار

امن ترین خودروهای کوچک + ارزان ترین خودروهای خارجی

فیات پالیو دیگر خودروی ارزان‌قیمت بازار اسـت کـه توسط یک شرکت معتبر و شناخته شده عرضه شده و با پیشرانه ۱.۴ لیتری و قدرت ۷۷ اسب بخار بـه یکی از گزینه‌های خوبی تا سال ۲۰۱۷ محسوب می‌شد.

 

داچیا لوگان / سازنده: رنو / قیمت: ۹۴۷۷ دلار

قطعا این نام را بسیار شنیده‌اید و حضور انواع مختلف این اتومبیل در کشورمان با نام‌های متفاوت باعث شده کـه بدانیم این ماشین در چـه سطح کیفی بوده و چـه مشخصاتی دارد.

امن ترین خودروهای کوچک + ارزان ترین خودروهای خارجی

البته رقم دلاری این محصول نشان میدهد باید بزودی شاهد قیمت نزدیک بـه ۱۰۰ میلیون تومان برای تندر و ال ۹۰ باشیم!

 

شورلت اسپارک / سازنده: شورلت / قیمت: ۱۳۲۰۰ دلار

برند شورلت نیز برخلاف تصور مـا صرفا بـه خودرو هـای خاص و لوکس تعلق نداشته و با یک فاصله نزدیک بـه ۴ هزار دلاری نسبت بـه خودروی ارزان قیمت رنو در بازار عرضه میشود. پیشرانه ۱.۴ لیتری ۴ سیلندر با ۹۸ اسب بخار از جمله ویژگی‌های اسپارک اسـت.

امن ترین خودروهای کوچک + ارزان ترین خودروهای خارجی

این ماشین اندک آپشن‌های خودرو هـای لوکس را دارا بوده و از جمله آن می توان بـه صفحه نمایش ۷ اینچی اشاره کرد کـه قطعا جذابیت خوبی بـه آن می‌بخشد. گفتنی اسـت این ماشین درصورت ورود بـه بازار ایران قیمتی معادل ۱۵۰ میلیون تومان «بدون هزینه‌های دیگر!» خواهد داشت!

 

فورد فیستا S / سازنده: فورد / قیمت: ۱۳۶۶۰ دلار

دیگر خودروی ارزان‌قیمت در بازار خودرو هـای خارجی اختلاف اندکی با خودروی شورلت داشته و از یک برند بسیار معتبر خودروسازی اسـت. فورد فیستا با ۴ سیلندر خط مستقیم و ۱۱۲ اسب بخار قدرت توانسته نظر تعداد زیادی از مشتریان را جلب کند.

امن ترین خودروهای کوچک + ارزان ترین خودروهای خارجی

این ماشین برای رانندگی در هر نقطه‌ای مناسب سازی شده و یک خودروی خوب برای همه ی جاده‌ها محسوب میشود.استفاده از ترمز دیسکی و سیستم ترمز ضدقفل و فرمان الکتریکی از دیگر ویژگی‌های امنیتی فورد فیستا محسوب میشود.

 

ورسا سدان S پلاس / سازنده: نیسان / قیمت: ۱۴۱۳۰ دلار

آخرین ماشین از این فهرست نیز مربوط بـه شرکت نیسان اسـت کـه با قیمتی کمتر از ۱۵ هزار دلار یک خودروی نزدیک بـه لوکس را در اختیار مشتریانش قرار میدهد.

امن ترین خودروهای کوچک + ارزان ترین خودروهای خارجی

اخذ نمره ۴ ستاره از ۵ ستاره ایمنی از بهترین موسسات امنیتی جهان نشان دهنده کیفیت بالای این اتومبیل علیرغم قیمت پایین آن اسـت. این اتومبیل بسیار کم مصرف بوده و از آپشن‌ های رفاهی خوبی برخوردار اسـت.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن